Pristávačka pri ceste bola čerstvo pooraná a aj to strnisko vpravo od cesty; tak sme sadali v tom trojuholníku na lúke západne od strniska. Počas pristátia stále fúkal čistý juh cca 2 m/s.
Zaujímavé bolo počasie počas Rasťovej cesty z Rožňavy na Dubinu. Vraj celou cestou mrholilo, dokonca ešte aj na Vernári. Ale nad Hranovnicou bolo od rána do cca 14:15 pekne slnečno; potom sa to od západu začalo zaťahovať.
A ešte musím slovenskej rogallistickej pospolitosti pripomenúť, že vďaka mojim nalietaním bodíkom (nič extra, ale predsa!) som na Xconteste posunul Slovensko pred Ukrajinu!!!
