Strana 1 z 1
24.6.2010 Javorový CZ
Napísané: Pi Jún 25, 2010 2:02 pm
od užívateľa Brano-TO
Prišli sme, zmokli sme, odišli sme...
http://picasaweb.google.com/Rogaloman/JavorovyCZ#" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: 24.6.2010 Javorový CZ
Napísané: Pi Jún 25, 2010 4:42 pm
od užívateľa pegas
smútime
Re: 24.6.2010 Javorový CZ
Napísané: Ut Jún 29, 2010 12:18 pm
od užívateľa micaaak35
Byli jste sledováni velkým bratrem (webkamerou), rogalistická veřejnost na Moravě byla náhle překvapena Vaším odchodem ze severní startovačky s následným pátrání po jedinci, který šel vyzkoušet západní startovačku - rampu!
Cituji jeden z úryvků diskuze „nejhorší je, když jsi na kopci s kamarádem a máš to před ním zbaběle zabalit... to jsi pak schopen neuvěřitelných činů“!!!

Re: 24.6.2010 Javorový CZ
Napísané: Ut Jún 29, 2010 1:57 pm
od užívateľa Brano-TO
No tak to by ma nenapadlo, aj keď o tej kamere viem

.
Ja som sa po príchode na kopec rozhodol neletieť. Mal som obavu z rotoru na severnej štartovačke pri SZ vetre. Marián je dlhoročný rogalista a bol pripravený letieť, avšak búrka prekazila jeho úmysly.
Jeho krídlo zmoklo a poťah sa napil vodou. Preto sme ho nakoniec preniesli na západnú rampu, kde sa trošku preschlo a zbalilo.
A keď sme pri tom, prečo je západný štart neudržovaný? Nevyužíva sa?
Zbaliť krídlo na kopci nie je žiadna hanba. V tomto prípade išlo o víťazstvo zdravého rozumu

...nejsme šílenci.