1. startuje Miso tusim o pol jednej a v divokom vzduch mizne na sever. Pristane v Lipanoch.
Ja startujem asi o jednej a v divokom vzduchu sa ocitam nad pristavackou
Neletelo sa mi dobre. Kridlo sa spravalo akosi inak, zle sa mi viselo alebo mozno len fakt ze som
neletel vyse mesiaca. Jaro pristava vedla mna do 5-ich minut.
Je este len pol druhej tak ideme na 2. vyvoz
Rychlo poskladame a starujem pred Jarom asi o 15:15.
Tazko tazko ale predsa sa v rozbitom stupaku chytam a letim smer Slubica.
Mraky uz vsade zmizli len nad Slubicou este su. Priletel som tam celkom vysoko ale
nic viac ako rozpady tam uz nebolo. Prelietavam hreben na sever a nic.
Vsetky mraky zmizli a tak sa uz len trapim a snazim sa nieco najst. Napriklad dobru pristavacku
Pristavam daco pred piatou a za chvilu vedla mna jeden padackar.
Viaceri startovali zo Slubice neskour poobede ale iba on sa trochu chytil a doletel ku mne.