Strana 1 z 1

27.5.2010 Tokaj

Napísané: Št Máj 27, 2010 8:59 pm
od užívateľa Michal
Pri prvom starte som sa nechytil. http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2010/11:56" onclick="window.open(this.href);return false; . Potom startovali Madari. Vsetci sa chytili. Chytro na druhy start. Zamracene, prehanky. To Madari pomaly pristavali. http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2010/13:43" onclick="window.open(this.href);return false;. A aby som nezabudol, pytali sa na ostatnych kosickych lietacov.

Re: 27.5.2010 Tokaj

Napísané: Št Máj 27, 2010 10:21 pm
od užívateľa Edmond PP
No, neviem, či to stálo za to, ak si spočítaš ten spálený benzín na Tokaj a späť. Na druhej strane, keď neprší :lol:, aspoň kvapká - dva lety v takejto zlej dobe majú cenu zlata.
Trávu tam teda majú poriadne vyrastenú. Žeby pilotom z felvidéku pekne pripravili štartovačku, to nie!!!

Re: 27.5.2010 Tokaj

Napísané: Pi Máj 28, 2010 12:23 pm
od užívateľa juraj
Tak, bez Misa by sme uz boli len klubom spomienok na lietanie, takto to niekto realne robi.

Re: 27.5.2010 Tokaj

Napísané: Pi Máj 28, 2010 1:40 pm
od užívateľa pegas
Mišo je monzúnový pilot.