Norbert napísal:Ja, Miso Marian.
Nosenie kridel a postrojov nas skoro zabilo.
- Noro hovor za seba, teda ta Vasa kondicka je jedna hanba. Nechapem ako mlady ,zdravy chlapi - rogalisti mozu mat taku kondicku.
Jaro napísal:je uzasne robit prelet na Veku straž, odtial preskok na Lysu straž a dlaej na Čergov, Všetko s vetrom a po svahu Čergova sa da az na Kamenicak. Nabuduce to skuste.
- Jaro uz si to skusal ? - ukaz treklog ake je to uzasne
Norovi to nejak dobre lieta - dostupat sa nenechal.
Start na Kapusi je najlepsi v okoli ktory poznam. Staci mat na okamih vyrovnane kridlo a nevahat. A ako sa spravat s kridlom vo vetre, bolo uz popisane aj s obrazkami.