No tak dobre Rado, píšem sem.
My piati (ja, Majo, Juraj, Rado, Ivan) sme otestovali Háj. Ako sa dalo čakať pri JZ vetre, na Háji nefúkalo skoro nič. Šťastnejším fúkol polmetrík, ostatní štartovali do nuly. Zato na oblohe sa robili nádherné vlny - altostratus zvlnený výškovým západom. Ale na oplátku sme mali olej vo vzduchu. Takže relax. Pretože nefúkal vietor, ani nám nebola zima
