Na štarte fúkalo resp nefúkalo a závany boli do 3m/s od SV.
Prišli aj bratia česi ( 9 ZK) a ale zo 10 padákov.
Termika bola ale úzska a dosť nekludná
Podarilo sa mi po štarte na pravej strane pri zjazdovke nájsť stupánie , kedže na lavo to presondoval Kocián a nič nenašiel.
Nepodarilo sa mi nastúpať viac ako 1720 m n m a tak som sa pustil na prelet smerom na PD.
Po ceste som ešte pritočil v pár stupákoch a za cca.45 min. som preletel 19 km. Sadol som pri hlavnej ceste pri Kaštieli pod Znievo.
Celkovo musím hodnotiť dnešné polietanie ako celkom úspešné , aj keď mi bolo lúto že sme neleteli na prelet všetci z Fly clubu.
Možno na budúce.
Pripájam môj záznam letu.
http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2010/11:00" onclick="window.open(this.href);return false;
Braňo pridaj nejaké foto.