Konecne po adrenalinovom "Dubinovani" kludne polietanie kto kolko chcel (ci?)... (nie zeby som mal nieco proti Dubine, len posledne lietania bola Dubina v nespravnom case na nespravnom mieste...
Slabsi "drsoni" (Ivan J., Jarogalista a ja) sme dosli na kopec cca o 12.30. MisoG uz bol vo vzduchu, Noro nas ako dobry kamarat pockal. Staviame kridla... Ivan startuje pekne, leti na "lucku", pekne stupa, zacina svahovat (chyba lavky). Svahovanie - sposobom po kazdej zakrute o priemer zakruty dalej od kopca - neprinasa pozadovany efekt. Ale je to vhodny sposob na aktivne vyklesanie prebytocnej vysky.
Napokon sme sa s Jarom ponahanali cca od Sabinova po Mardunu.
Moj tracklog tu : http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2010/12:16