Strana 1 z 1

Napísané: Pi Máj 09, 2008 11:47 am
od užívateľa sidewinder
idem

Napísané: Pi Máj 09, 2008 1:04 pm
od užívateľa Laco
A nezabudnite si do postroja zbalit aj PROXY...

:wink:

Napísané: Pi Máj 09, 2008 1:32 pm
od užívateľa Norbert
Laca skrtam a pisem aproxymaciu :lol:

Napísané: Pi Máj 09, 2008 3:23 pm
od užívateľa Ivan
Tiez by som sa pridal, mozno aj zacal s vycvikom. (Ak bude instruktor)

Napísané: Pi Máj 09, 2008 9:01 pm
od užívateľa Michal
ja zaz (budem pozerat ako sa vyvinie pocasie ) isiel by som na prelet z polska startovisko skrzetla (http://picasaweb.google.pl/harpik1/Latanie) :wink:

Napísané: So Máj 10, 2008 4:00 pm
od užívateľa Michal
foto z tohto startoviska, pristup osobnym autom: http://www.orlik.sacz.pl/galeria_paralotniarstwo.php
Loty na Skrzútli

Napísané: So Máj 10, 2008 11:25 pm
od užívateľa jaro
Treba ist naozaj skoro, o 15tej sa meni vietor na S a zoslabne.

Napísané: Ne Máj 11, 2008 7:46 pm
od užívateľa sidewinder
Dnes kohut - boli sme, videl sme, vratili sme sa s dlhym nosom

Na systeme zapisovania letovych dni sa uz pracuje. Kym nebude zacinajte letove dni aj buduce v casti letove dni tu:viewforum.php?f=6

tuto temu tam behom tyzdna tiez presuniem

Napísané: Ne Máj 11, 2008 8:52 pm
od užívateľa Laco
Co to znamena s dlhym nosom?
A to dnes bol den, ked som chcel kazdemu dopriat :roll: ...naozaj.
BTW: a proxy ste si vzali? :lol: :lol:

Napísané: Po Máj 12, 2008 10:04 am
od užívateľa jaro
Ja som vyuzil najlacnejsiu noclaharen na SK. za babku som sa povozil a pospinkal na korbičke na martraci. akurat ma to sr..lo, že ma ostatní často budili a stale nieco hutorili o lietani či čo.
Juro na tie batohy by si mohol tahat nejaký príves alebo urobiť nejaky regalik. tak vznikne pohodlne miesto pre dvoch. mozno aj pojazdný hotel s vlastnou leteckou dopravou.