Strana 1 z 1
8.5.2010 Martinské hole
Napísané: So Jan 01, 2011 3:38 pm
od užívateľa netopier3
Po jarnom rozlietaní sa v okolí Prievidze ,začínam oblietavať všetky bezmotorové štartoviská do vyčerpania obsahu mojej nádrže.Let pohodový,termika ranná začínala,turbulencia prijateľná.
http://www.youtube.com/watch?v=AElHJwg722Y" onclick="window.open(this.href);return false;
Re: 8.5.2010 Martinské hole
Napísané: So Jan 01, 2011 9:31 pm
od užívateľa Hlebasko
Velmi aktualne zabery,nedavno natocene,pekne, ale nemas nahodou aj Exxtacy- chybaju tvoje skusenosti .
PF
Re: 8.5.2010 Martinské hole
Napísané: Ut Feb 15, 2011 10:10 pm
od užívateľa netopier3
Ahoj Jani,Netopier3!
Dnes,15.2. 2011,Ti môžem povedať,že začínam zbierať skúsenosti s Exxtacy,skoro po jednom roku som urobil 10 minútový motorový let.Akurát začínala katába,takže turbulencia.Pri klapke na 15 stupňov-vyváženom stave letí 62 km/h.Treba mi však doladiť ešte detaily-uchytenie nádrže,prístroje...atď.
Súčasne však pracujem aj na bezmotorovom Aerose-výmena laniek,spevnenie bočných trapéziek,prerábka postroja...
Za chvíľu to vypukne,šarkani!