Sľubica 05.07.2020

Letové dni 2020
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Sľubica 05.07.2020

Príspevok od užívateľa juraj »

Malo byť 7, bolo len 5 rogál. Aj tak dobré číslo. S Mariánom sme išli druhým vývozom o 13.10 a úplne to stačilo na štart pred pol treťou. Zachytenie sa a nastúpanie nebolo podľa všetkého až také jednoduché, ale asi som mal šťastie a tieto problémy sa mi vyhli. Pravdu-povediac, také pohodové lietanie si na Sľubici nepamätám.
https://photos.app.goo.gl/TVQ2mZYHEDgAw962A

peterpavlik
Príspevky: 222
Dátum registrácie: So Okt 15, 2016 7:39 am

Re: Sľubica 05.07.2020

Príspevok od užívateľa peterpavlik »

Ja som mal deň D😂. Keď som rozkladal krídlo, pozerám, že na hrazde nemám skrutku. Hľadám a nachádzam ju v obale. Paráda, vravím si. Montujem hrazdu a tá istá skrutka mi padá do trávy. S jedným padáčkarom ju hľadáme dobrú pol hodinu. Už si myslím, že to odpískam, keď ju znova nachádzam. No a čo sa týka môjho letu. Štartujem štvrtý a pristávaní prvý 🤦. Čo sa udialo počas môjho letu🤔? Nič. Nič sa udiať nestihlo🙂. Na pristavačke zisťujem, že môj nový smartphone mi ani nenahral let. Marián sa mi potom smial, že mobil, keď videl čo letím, tak si povedal, že toto nemá cenu ani nahrávať 😂.
Ale bol som veľmi rád, že sme sa zišli viacerí.....

peterpavlik
Príspevky: 222
Dátum registrácie: So Okt 15, 2016 7:39 am

Re: Sľubica 05.07.2020

Príspevok od užívateľa peterpavlik »

A ešte som zabudol. Už keď som nasadal do auta, že idem preč. Tak som si ešte stihol zlomiť okuliare s ktorými lietam......

Napísať odpoveď