V sobotu to na starte fukalo JV co je fajn, a este sme trosku cakali na vietor. Obcas to prifukuje z Juhu tak treba davat pozor na starte a nic nepodcenovat. Startujem ako posledny takze sa do vzduchu dostavam nieco po pol druhej. Aspon myslim...
Start, ostra vlavo a na zvycajnych miestach to velmi nefunguje. Aspon nie ako som zvyknuty z jesennych svahovaciek na tomto kopci. Vysku naberam nakoniec na pravom rebre od startu. Po nejakych 10-15min zistujem, ze mi nejde vario. Vyplo sa ked som sa presunul na start a tam chvilku pockal
Chlapci popristavali a toto ja volako nemam rad.. ten pocit ze na mna niekto caka, tak som sa vybral na pristavacku. Tam to buchalo statocne a ked som bol nejakych 250m nad pristavackou som zachytil dalsiu termiku a s nou som sa vytocil az hore do 1300m. Dalo by sa i viac ale ja som sa rozhodol neist za hranu kopca a nepokusat sa o prelet na Smolenice, kedze auto som mal na kopci a kluce v postroji :-/
Pristatie bolo tiez v pohodke a my sme sa vybrali na poletovy rozbor do blizkej restiky.
http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2016/11:51