Strana 1 z 1

Dobšina 13.8.2016

Napísané: So Aug 13, 2016 7:39 pm
od užívateľa Robo Murin
MišoG, RoboM
aspoň sme skúsili

Re: Dobšina 13.8.2016

Napísané: So Aug 13, 2016 10:08 pm
od užívateľa Michal
V Krase tiez daco posmudlali no zevraj to bolo divoke - hodena zalozka. Na Slubici tiez daco a napriek pocasiu lietalo sa aj z Kralovky. Na Tokaji a Egeri to bolo lepsie.

Re: Dobšina 13.8.2016

Napísané: So Aug 13, 2016 10:19 pm
od užívateľa sidewinder
Hej videli sme to :(. ale vsetko ok - teda co som zistil/pocul. Ziaci sa povozili, co im sily stacili.