Dubina, 31. 05. 2016

Letové dni 2016
Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Dubina, 31. 05. 2016

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Ešte stále na starom Thalhoferi. Na Fizze potrebujem odkontrolovať dĺžku závesu postroja s úvezom na krídle.
...a kondičné lety naviac (cibrenie preistátí) na starom krídle určite nie sú na škodu. :!:

http://www.xcontest.org/world/cs/poradi-hg-narodni:SK
http://www.xcontest.org/world/cs/prelet ... 2016/12:24
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Dubina, 31. 05. 2016

Príspevok od užívateľa Rebro »

Pozeral som na XC. Posledne dva dni je tak krasne pocasie... a my v praci. Uvidime co prinesie vikend. A nevahaj a testuj Fizza. Vsetci cakame na report z lietania.
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Dubina, 31. 05. 2016

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Hej, počkám si na pekné počko s dobrým laminárnym vetrom.

Dnes mi došla pošta od hlavného technika LAA, Vlada Krempaského - poslal mi TP na Fizza.
Volačku má OM-H418.
Mimochodom, Vlada - hlavného technika LAA musím pochváliť - pracuje naozaj rýchlo a neodkladá agendu "na potom". Za operatívne riešenie technickej agendy jemu a aj Jarovi S aj touto cestou ďakujem.

Thalhofer je v termike OK, mimo termiky a po vetre je ešte celkom fajn, ale proti vetru je to už trochu na nervy - málo prenikavý a veľké opadanie. Rekreačné svahovanie na svahu a v miestnej termike s Thalhoferom je celkom potešenie. Ja mám však chuť cestovať po oblohe, a k tomu je potrebné už niečo lepšie a výkonnejšie. Verím, že s Fizz-om budem kamarát! 8)
Naposledy upravil/-a Edmond PP v Št Jún 02, 2016 10:43 am, upravené celkom 1 krát.
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Dubina, 31. 05. 2016

Príspevok od užívateľa Laco »

A nebolo by Ti to vydalo na letisko?

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Dubina, 31. 05. 2016

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Myslím, že áno, ale dostať sa z areálu letiska von by bolo určite komplikovanejšie ako sadnúť hocikde mimo letiska.
Ale raz, keď už budem 100%-ne istý, že si pri pristáti neurobim hanbu, tak to tam určite skúsim. :)

Mám ale obavy, že s Fizzom už nebudem riešiť letisko, ale zvoz z iných diaľok! 8) 8) 8)
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Dubina, 31. 05. 2016

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Dušan, na seriózne diskusné fórum nepatrí politika, ani narážky na politikov z ktoréhokoľvek košiara!
Nekomentujem.
:wink:
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Napísať odpoveď