Hej, počkám si na pekné počko s dobrým laminárnym vetrom.
Dnes mi došla pošta od hlavného technika LAA, Vlada Krempaského - poslal mi TP na Fizza.
Volačku má OM-H418.
Mimochodom, Vlada - hlavného technika LAA musím pochváliť - pracuje naozaj rýchlo a neodkladá agendu "na potom". Za operatívne riešenie technickej agendy jemu a aj Jarovi S aj touto cestou ďakujem.
Thalhofer je v termike OK, mimo termiky a po vetre je ešte celkom fajn, ale proti vetru je to už trochu na nervy - málo prenikavý a veľké opadanie. Rekreačné svahovanie na svahu a v miestnej termike s Thalhoferom je celkom potešenie. Ja mám však chuť cestovať po oblohe, a k tomu je potrebné už niečo lepšie a výkonnejšie. Verím, že s Fizz-om budem kamarát!
