27.3. 2016 Veľkonočný Zobor
Napísané: Po Mar 28, 2016 12:10 pm
4 rogalisti, mraky turistov a hrúza vetroňov na Zobore, schádzame sa po 12tej. Krásne pofukuje ale vývoj je rýchly a slnka ubúda. Ani PG nič extra. PO 14 tej to Mirko robieha po rampe a postupne naskakujeme do extended zle
´takov všetci štyria. Martin, šofér, zabúda na kopci lepeňáče tak s Milaňom na pristavačke preglguju suché slinky.
Ale fajne bolo, vyvíja sa to čoraz lepšie.
´takov všetci štyria. Martin, šofér, zabúda na kopci lepeňáče tak s Milaňom na pristavačke preglguju suché slinky.
Ale fajne bolo, vyvíja sa to čoraz lepšie.