12.3.2016 - Hradisko
Napísané: So Mar 12, 2016 7:36 pm
Hradisko nesklamalo.
Dnes som to bol s Mirkom omrknut a pristupova cesta je pekna, kriky okolo vysekane. Dokonca i borovice co zavadzali na starte su popilene vratane nejakeho velkeho stromu na severnom starte.
Predpoved na dnes bola spravna aspon tym smerom
realny vietor bol 3-5ms a narazy do 6-7ms ale to skorej vynimocne. Potom to zoslablo. Este som stihol celkom fajn okno o druhej a odpalit to na severny start. Tento smer vetra je trosku nevyhodny pre rogalo na tomto kopci, pretoze je velmi uzky a jedina moznost ako sa tam udrzat bolo robit nekonecne osmicky. Co ma omrzelo uz celkom rychlo a siel som na pristatie. Bolo celkom ako to spred troch rokov na vrane
Bach na brusko
Este ze som nepral ten postroj. Bo pole bolo druzstevnikmi poliate niecim fajnym.. vonavym.
Mirko mi pomohol este pobalit kridlo a hajde domov, chystat sa na nedelu.
Pripajam este xcontest http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2016/13:32" onclick="window.open(this.href);return false;
A videjko zo startu https://youtu.be/ov90EGbKXds
Dnes som to bol s Mirkom omrknut a pristupova cesta je pekna, kriky okolo vysekane. Dokonca i borovice co zavadzali na starte su popilene vratane nejakeho velkeho stromu na severnom starte.
Predpoved na dnes bola spravna aspon tym smerom
Mirko mi pomohol este pobalit kridlo a hajde domov, chystat sa na nedelu.
Pripajam este xcontest http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2016/13:32" onclick="window.open(this.href);return false;
A videjko zo startu https://youtu.be/ov90EGbKXds