Strana 1 z 1

12.3.2016 - Hradisko

Napísané: So Mar 12, 2016 7:36 pm
od užívateľa Rebro
Hradisko nesklamalo.
Dnes som to bol s Mirkom omrknut a pristupova cesta je pekna, kriky okolo vysekane. Dokonca i borovice co zavadzali na starte su popilene vratane nejakeho velkeho stromu na severnom starte.
Predpoved na dnes bola spravna aspon tym smerom :) realny vietor bol 3-5ms a narazy do 6-7ms ale to skorej vynimocne. Potom to zoslablo. Este som stihol celkom fajn okno o druhej a odpalit to na severny start. Tento smer vetra je trosku nevyhodny pre rogalo na tomto kopci, pretoze je velmi uzky a jedina moznost ako sa tam udrzat bolo robit nekonecne osmicky. Co ma omrzelo uz celkom rychlo a siel som na pristatie. Bolo celkom ako to spred troch rokov na vrane :) Bach na brusko :)Este ze som nepral ten postroj. Bo pole bolo druzstevnikmi poliate niecim fajnym.. vonavym.
Mirko mi pomohol este pobalit kridlo a hajde domov, chystat sa na nedelu.

Pripajam este xcontest http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2016/13:32" onclick="window.open(this.href);return false;

A videjko zo startu https://youtu.be/ov90EGbKXds

Re: 12.3.2016 - Hradisko

Napísané: So Mar 12, 2016 8:24 pm
od užívateľa MilanNR
zaitra stretneme donesem vypic ..... kofolu 8)