Na starte uz muklovali padackari a spravili ocistu celej startovacky. S Plucom pozerame moznosti na lietanie, nahlasujem nas na MCRT Malacky a uz len cakame kym pridu opozdilci. Padaky vo vzduchu len svahuju a nejdu moc dopredu. Jo musim spomenut, ze Pluco skusa opraveny tandem. Takze je super ked ma trosku hendikepovane kridlo, aspon sa snim bude dat polietat a nezmizne zas niekde v dialke
Poobede zacali trosku kumulky a skaceme do toho. Chytam prvy stupak ale vytiahol ma len 400m nad kopec. Vozime sa v bezpeci svahu a obcasne vylety do predpolia za termikou vecasinou koncia neuspechom. Po hodine a pol nachadzam fajny stupak a dostavam sa do 1050mnm co je zatial osobny rekurd na Oresanoch
Idem sa vratit k studovaniu literatury.
http://www.xcontest.org/world/en/flight ... 2016/11:42