Haj 03.08.2011

Letové dni 2011
Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Haj 03.08.2011

Príspevok od užívateľa Norbert »

Rano 8:08 telefonujem Marianovi, on budi Ivana a o 9-tej sme pred garazou.
Na starte sme postaveny a pripraveny presne o 12-tej ale prave sa zatienilo a tak cakame na slnko.
Nie vsak dlho a ako prveho hadzeme Ivana. Ake je nase prekvapenie ked sa drzi vo vzduchu lebo od rana ideme iba na zletak.
Druhy startuje Marian, ktory stuuuupa rovno po starte a ja po 1/2 minuty po nom. Ja vsak nestupam.
Snazim sa ale Marian je stale vyssie a ja stale pod hranou tak si vravim hop alebo trop a skacem do velkej muldy.
Tam ma caka 2.5m stupacik. Ked som 400m nad startom prelieta medzi mnou a zakladnou (odhadom 1500mnm) nejaky jet a ja si vravim ze radsej budem dodrziavat vysky a tak marne cakajuc na Mariana ze sa ku mne prida preskakujem na Zadiel, kde su stupania po obidvoch stranach rokliny. Svah nedrzi, tak letim na rebro, kedze vsade inde je uz tma a od Sorozky sa blizi ciernota s bielymi mracikmi pod zakladnou. Na rebre sa chytam, vraciam a po nejakej chvili sadam.
Celkom pekne a kludne polietanie nato ze sme isli na zletak...

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Haj 03.08.2011

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Ja len dodam, ze cesta je vo velmi zlom stave uz spoza dediny, auto vyzeralo ako po off-road akcii.
Pod hajom lucerka cca 20cm na pristavanie parada. Pri studnicke pas kukurice pred a cele pole kukurice za.. takze velmi sa tam triafat sadnut neda. Pod hajom pohoda.

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Haj 03.08.2011

Príspevok od užívateľa Laco »

Noro, pri pohľade na tvoj tracklog by som predpokladal, že ten jet preletel pod tebou, kdesi nad vrcholkami mrkov. Ale v tej výške si to mohol vnímať aj inak... to robí ten nedostatok kyslíku.
Inak ja by som si také GPS nechal ... keby že sa "vykydneš" pri pristáti niekde v kukurici, tak môžeš za nejaké drobné predať svoj príbeh o tom, ako ťa vcucla búrka a silou slabej vôle si prežil... a dôkaz? GPS záznam...
:lol:

Napísať odpoveď