24.10.Kapusanak

Letové dni 2010
Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa sidewinder »

"keby sme tam prisli o hodinu skor..."
Len ako by si potom sadal s fanfexom... a ako Ivan s deltou ? Myslim, ze vcera nebola otazka len ci sa da odstartovat .. ale ci sa bude dat bezpecne aj dostat k zemi a sadnut..
Ale vidim, ze som dost strachoput a az velmi davam na bezpecnost :-) moja velka chyba. Nesnazim sa ist proti ani nic len ja to vidim takto.

Ja som s vikendom aj tak velmi spokojny.
Naposledy upravil/-a sidewinder v Po Okt 25, 2010 12:08 pm, upravené celkom 1 krát.

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa raf3 »

Takto s teba Majo DRSOŇ nebude .... :D

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa Laco »

sidewinder napísal:"keby sme tam prisli o hodinu skor..."
Len ako by si potom sadal s fanfexom... a ako Ivan s deltou ? ...
No keby sme prisli o hodinu skor (alebo aj dve), a popristavali pred tym ako sa rozfukalo a..., a...
Ale to uz som zas ten pobojovy general... :P

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa Michal »

Laco, to si nepisal ty :?: :
Laco napísal:Takze po knzultacii s Marianom :
Zatra (nedela) Kapusanak, zraz pred Jurajovou garazou o 9.30
Po tejto sprave som Vas v duchu odpisal. Bol som o osmej na odchode, ked mi Majo volal, ze ma volne miesto. nechal som sa zlakat, aspon bude sranda. A aj bola. Je vseobecne zname, ze na Kapus chodi taky ujo co to tam okolo 11-tej zapne. A dakomu zas nevadi, ze na starte nema ani flerku. Naco, ved ma budu styria drzat. A ked idem lietat, tak asi chcem lietat (najhorsia je volba: "kus ma po.. , kus ma pust"). Kludne ste mohi cakat aj do piatej. Aj s tym autom to bola blbost , zviest ho dole.
A asik som zabudol, dikes za nosenie kridla cez to pole.
Laco napísal: (Po boji je kazdy nadplukovnik...)

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Auto sa zviezlo koli tomu, ze je to tiez cosi chrane a mne zatial jeden problem s ochranarmi uplne staci. proste neriskujem.

Užívateľov profilový obrázok
Ivan
Príspevky: 613
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2008 8:17 am
Bydlisko: Kosice

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa Ivan »

Ja nie som žiaden znalec a skúseností s počasím mám pomenej, môj názor je taký, že tento víkend sme mal byť jeden deň na Dubine. Či už to mala byť sobota alebo nedeľa, to je už jedno.

Čo sa týka včerajšieho KapHradu, myslím, že to bolo hlavne o tom, že nie každý mohol (Laco) a chcel obetovať celý deň lietaniu.(tu píšem len za seba)
Preto som neprotestoval keď sa zmenila Dubina na KapHrat, predstava toho, že si polietam a ešte prídem domov v rozumnom čase bola príliš lákavá.

To, že sme to zbalili v momente kedy sme to zbalili, myslím bolo správne rozhodnutie, ale myslím si aj to, že ak by sme chceli a počkali k večeru by sa polietať dalo.

To ma opäť privádza k tomu, že keď sa človek rozhodne, že ide lietať tak by mal isť lietať s presvedčením, že je to na celý deň. Určite k rozhodovaniu prispela aj sobota.

V každom prípade víkend som strávil aktívne, a som s ním spokojný.
Laminar 13 R ...

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa Norbert »

A dakomu zas nevadi, ze na starte nema ani flerku. Naco, ved ma budu styria drzat. A ked idem lietat, tak asi chcem lietat (najhorsia je volba: "kus ma po.. , kus ma pust").
Rada starsich rozhodla ze pojdem ako prvy. Ja som sa neprotivil. Ked mam ist prvy tak ma podrzia. :D Bolo nas tam predsa dost. To je vyhoda ist prvy na KH. Ja som chcel prveho zhodit Ivana kym to bolo este slabsie. Keby som bol posledny tak pockam na slabsi interval.
:idea:

Tohto roku sa mi vzdy oplatilo ist ako prvy (mozno az na jednu vynimku)

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa Norbert »

Len este dodam trocha sebareflexivne. Viem ze som najvetsi pruserak aky v Kosiciach lieta a tak si na starte na KH velmi rad dam pomoct. Majte mi to za zle...

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Joj to bolo v pohode cele :-) hlavne, ze si bezpecne odpalil. A so vsimni na fotkach ake si mal zaujate obecenstvo.

Užívateľov profilový obrázok
Ivan
Príspevky: 613
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2008 8:17 am
Bydlisko: Kosice

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa Ivan »

Noro Nase lacne pohlady hore hovoria snad za vsetko. :wink:
Laminar 13 R ...

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

sidewinder napísal:... ked som pozrel pocasie na sobotu a nedelu, povedal som si na dubine tutovka oba dni. tak isto mi hlava vyhodnotila, ze haj bude mrtvy a kapus. silny, ale nechal som sa stiahnut davom a tak dopadli pre mna oba dni ako dopadli. :-)
Ja som bol v sobotu i v nedeľu v službe a oba dni fúkalo v Poprade od samého rána z juhu. Na veternom rukáve som smer vetra pozoroval oba dni a podľa METARov z letiska Poprad z nedele to od 07,30 až do 18,00 fúkalo od 210st.do 250st.so silou 2,5 - 6 m/s. Z dlhodobých pozorovaní viem, že ak na letisku fúka JZ, tak na Dubine je to čistý J.
Ivan napísal:Ja nie som žiaden znalec a skúseností s počasím mám pomenej, môj názor je taký, že tento víkend sme mal byť jeden deň na Dubine. Či už to mala byť sobota alebo nedeľa, to je už jedno....
Škoda teda, že na Dubinu okrem soboty (Jaro M) už nikto iný neprišiel. ...a ani nepršalo!
Nikto ani nezavolal - mohli ste mať info "z prvej ruky" a na TWR oba dni aj spriaznenú dušu...
Nič v zlom, ale niekedy "ďalej" (až do PP) znamená "viac". ...vaša škoda!
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
Robo Murin
Príspevky: 540
Dátum registrácie: So Jan 26, 2008 2:00 pm
Bydlisko: dzungla

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa Robo Murin »

Ale Jaro mal prvý štart v sobotu zleťák, neviem ako dopadol na druhom. Aj keď je Dubina moja srdcovka v sobotu som bol spokojný s Kapušianským hradom..

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 24.10.Kapusanak

Príspevok od užívateľa sidewinder »

jaro polietal okolo 1h

Napísať odpoveď