22.9.2010 Háj

Letové dni 2010
peterb
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št Mar 06, 2008 6:11 pm
Bydlisko: Presov

22.9.2010 Háj

Príspevok od užívateľa peterb »

Dnes som sa rozhodol isť na Háj s deltou a pešo-prvý a posledný krát. Výstup mi trval bezmála 2 hodiny, počas cesty nahor zisťujem, že fúka JZ, podľa mrakov dokonca Z, celú cestu si hovorím, že keď to bude neštartovateľné, že krídlo schovám pod rampu, že dole ho už neťahám ani za nič. Musím sa ale priznať, že cestou po hrebeni som šiel novou trasou, samozrejme dlhšou :?
Prídem k rampe fúka V :? Zatiaľ nerozbaľujem, dám si šlofíka na rampe a čakám. Neskôr to bol už len slabý JV alebo JZ. Rozložím deltu a opäť čakám veď podľa SHMÚ to má byť na svahovačku. Pokecám s Edmondom a Jurajom cez mobil. V plnej poľnej som nastúpený na rampe, keď zrazu sa všetko zatieni, a vietor zoslabne. Dnešok bol plný očakávaní, ale neskôr bolo viac čakania. Štartujem, hneď po štarte na váriu dlhotrvajúca nula, nad malou muldou niečo píplo trošku sa tam pomocem ale idem prisáť ku studničke do bezvetria. Všeho všudy 11 min. :roll: ,pristátie krásne, štart tiež, ale to medzitým...
Pár minút pred mojim štartom prídu dvaja padačkári, štartovali asi 15-20 min po mne, už to vyzeralo, že tiež budú pristávať ale vyhrabali sa z toho. Pristátie mám aj natočené ale 1min 39s má cez 100MB, takže ja a môj pomalý internet si ho necháme pre seba. Cestou do KE sa zastavím na pizzu, na parkovisku pred Orgovánom mi nejaký fucking dick udrbal reflexnú tabuľu.
Bude aj pár fotiek

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: 22.9.2010 Háj

Príspevok od užívateľa raf3 »

Peťo patrí ti moje uznanie, tak ako ostatným hrdinom pred tebou .....pešo-prvý a posledný krát. Výstup mi trval bezmála 2 hodiny....... :)
O tejto dvojhodinovke ktorú si cítil v kostiach si písal pred dvoma dňami??? :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 22.9.2010 Háj

Príspevok od užívateľa Norbert »

Som rad Peto ze si sa rozhodol ist konecne lietat.

peterb
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št Mar 06, 2008 6:11 pm
Bydlisko: Presov

Re: 22.9.2010 Háj

Príspevok od užívateľa peterb »

Norbert napísal:Akurat nerozumiem preco na Haj ked mas priamo doma super KH
A ktoré KH myslíš?
Ak Kamenicu, tak tam to dnes nebolo
Ak Kapuš, tak tam nechcem zalietavať Airwava, a potom môj brat a jeden známy chcel ísť na cykloturistiku, a obe KH sú pre nich už opozerané

peterb
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št Mar 06, 2008 6:11 pm
Bydlisko: Presov

Re: 22.9.2010 Háj

Príspevok od užívateľa peterb »

raf3 napísal:Výstup mi trval bezmála 2 hodiny....... :) O tejto dvojhodinovke ktorú si cítil v kostiach si písal pred dvoma dňami??? :wink:
Už ani vlastným kostiam sa nedá veriť :)
Fotky z dnešného lietania http://www.smahu.com/uzivatelia/benko/h ... /dscn0540/

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: 22.9.2010 Háj

Príspevok od užívateľa pegas »

Peťo, trošku si nám tu urobil vzrúšo. Mišo cestou okolo videl krídlo na rampe, tak sme nemohli prísť na to, kto by to mohol byť. Nejak sa nám osamostatnievaš. Žeby koniec leteckej puberty? :)

Napísať odpoveď