5.2.2010 Gune gliding

Letové dni 2010
Brano-TO
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Ut Aug 25, 2009 11:22 pm
Bydlisko: Tesáre

Re: 5.2.2010 Gune gliding

Príspevok od užívateľa Brano-TO »

O akom teréne je reč? Máš na mysli Pece?

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Re: 5.2.2010 Gune gliding

Príspevok od užívateľa Indian »

Nie myslel som tie Pecenany, Ked idess z Nastic do Pecenan, tak na kopci po lavej strane.
(prevysenie cca 30m, svah dlhy asi 100m, sklon OK, smer -zle = V, mozno na neake zletaky SV,JV, je to podobny kopec ako ten kde sme boli, len rovnejsi)
Inak chystaj odvijak, noha sa hoji a uz ako tak chodim, aj na aute sa uz da, spojku stlacim, takze som sposobili na zvoz npr. ak niekam pojdete, sneh zlieza... nas minule len tak napadlo zo skutakom ze ci by nebolo lepsie spravit tu odvijaciu cievku sirsiu, aby sa to lano do seba tolko nezarezavalo a nemenil sa tak priemer pri odvijani. Chcel by som este niekedy zobrat dom ten vlekaci vozik a spravit ho. Urcite si chcem dat par startov hned ako to pojde na vrane a potom mozno i na mojom... ale asi ho za tu vranu vymenim, lebo sa mi zapacila.

Brano-TO
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Ut Aug 25, 2009 11:22 pm
Bydlisko: Tesáre

Re: 5.2.2010 Gune gliding

Príspevok od užívateľa Brano-TO »

Aha, už viem o čo ide. Na ten briežok mi padne zrak vždy, keď idem do Bánoviec.
Som rád, že si už fit. Odvíjací bubon je možné vyhotoviť aj v širšom prevedení. Dokonca mám premyslený mechanizmus samonavíjania pomocou benzínového motorčeka. To však nie je zatiaľ nevyhnutné. Ten vozík bude pri výkonnejších krídlach dobrá pomôcka. Ak budeš potrebovať helfnúť, daj vedieť :wink:
PS: Vrana lieta sama :lol:

Napísať odpoveď