04.04.2009 Slubica

Letové dni 2009
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

04.04.2009 Slubica

Príspevok od užívateľa juraj »

Pani,vyse hodiny som sa trapil s prispevkom, potom na chvilu vypadol nas obrazkovy server a ked som klikol na tlacidlo odoslat, poziadalo ma to o novu registraciu a prispevok zmizol. Idem spat a ked sa mi bude chciet, nieco napisem.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Ono ťa to po dlhej nečinnosti samo odhlási. Mal si použiť tlačítko "Späť". Mne to v Opere načíta staré okno, vrátane obsahu všetkých rozpísaných formulárov. Ja sa znovuprihlasujem v inom okne, a potom ti už odosielanie príspevku funguje. Alebo by Majo mohol pre pedantov, ktorí píšu príspevky 2 hodiny, predažiť čas automatického odhlásenia.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Po vyskúšaní novej "cesty na vrchol" cez Vojkovce tu máme najrýchlejší vývoz z Košíc. Ăšsek cesty v lese som prepočítal na normálne podmienky (dnes sme s autom zapadli v snehu). Takže tu sú výsledky:
----------------
Košice-Olšavka-Dúbrava + cesta na štart:
1:25'+28'=1:53'
----------------
Košice-Hrišovce + cesta na štart:
1:17'+49'=2:06'
----------------
Košice-Vojkovce + cesta na štart:
1:00'+0:38'=1:38'
----------------

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Polietali ste?

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Ta ne? :D
Už som v CrossCountry, takže môj IGC som dal sem: www.xcontest.org

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Takze pripajam velmi skratenu verziu prispevku:

Prve velke dobrodruzstvo bola cesta hore. Stala nas vela sil a aj tak sme nejake metre museli niest rogala na ramenach
ObrázokObrázokObrázok

Hore to bola uplna promenada padackarov, zisla sa ich tam dobra tridsiatka
Obrázok

Prvy z nas startoval Edo a predviedol pekny start, co sa o mojom povedat neda. Okrem toho mi vyse hodiny trvalo, kym som si zvykol na Combata, s ktorym som letel naposledy na presnosti pristatia v ZA

ObrázokObrázokObrázok

Dal som si dvakrat Spisske Podhradie a potom som uz unaveny a uzimeny isiel s miernym zadnym vetrom pristat k Edovi a Gaspimu, co som zistil az tesne nad zemou (teda to s tym vetrom)A priletel nas pozriet aj Jano H.

ObrázokObrázokObrázok

Po obligatnom poletovom rozbere v miestnej krcme Gaspi rozhodol, ze este treba hladat dalsie nove cesty. Este stastie, ze Jano nesiel za nami

ObrázokObrázok

Polietal som si vyse dvoch hodin s maximalnym dostupo 2500 m/m, stupania do 3m/s. Este aj teraz som unaveny

Napísať odpoveď