Jakovec 07.04.2024

Tu píśte kde a kedy ste boli lietat
peterpavlik
Príspevky: 223
Dátum registrácie: So Okt 15, 2016 7:39 am

Jakovec 07.04.2024

Príspevok od užívateľa peterpavlik »

Cítil som sa celý víkend na prd, ani som neplánoval lietať. Ale Noro ráno napísal, že čo tak Jakovec. Povedal som si v duchu, že to pre mňa nieje ďaleko tak som súhlasil. Išiel aj Mišo-šofer, veľmi sa nám vďaka nemu uľahčila logistika. Panda nesklamala vyliezla pekný krpál s 2 rogalami. Cesta bola čerstvo po sťahovani dreva, ale podarilo sa. Keď sme niesli éra na štart zistil som, že ten môj chodník čo som minulé leto vysekal sa celkom chytil - turisti. Na štarte sme boli ako zjavenie pre padačkarov a pár vysmiatych turistov - pili rum. No jednoducho sme na tom kopci rarita😉. Pekné sme s padačkarmi pokecali. Bolo to pre mňa tak príjemné zváštne, keď sme sa tam bavili vo výchdňarčine. Dosť sme čakali, fúkalo malo, aj padáky sa ťažko presadzovali, ale potom začali chodiť intervaly. Padáky prestali oberať šišky pred štartom, dostali sa trocha vyššie. Skočil do toho Noro, potom ja. No ale veľa vody sme nenamútili a po chvíli sme boli dole. Trocha som sa bál, lebo som nebol 5 mesiacov vo vzduchu, no hneď po štarte zo mňa všetko opadlo, ale aj tak za necelých 10 minút som bol dole. Nevadí nabudúce bude lepšie. Som vďačný chalanom, že ma nakoniec vytiahli. Bola naozaj skvelá atmosféra. A ako bonus Mišo našiel dalšiu prístupovú cestu. Bonus čislo 2, moja Panda sa nezdá😉

Napísať odpoveď