Vtipy

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

edo to vyzera ako keby zeleziarne rusili smeny
Naposledy upravil/-a sidewinder v Št Okt 23, 2008 4:13 pm, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

Nerusia. Iba mam nocnu a trochu casu. Konecne. Dnes pridem do klubu, ale neviem kedy lebo o 17:30 mame domovu schodzu.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Zenska mala v posteli milenca, ked vtom pocuje ako na prijazdovej ceste chrasti strk pod kolesami muzovho auta. Nespanikarila a rychlo nasla riesenie. Postavila chlapa do kuta, povedala mu aby sa ani nepohol, namastila ho detskym olejom a posypala alabastrovym praskom. Ked prisiel manzel domov, povedala mu, ze je to socha. ''Rovnaku si kupili Sterbovci oproti cez ulicu a mne sa tak pacila, ze som si povedala, ze si ju kupime tiez, nie?'' Tym debata skoncila, o soche uz nepadlo ani slovo, ani ked isli vecer spat. Ale chvilku potom, co manzelka zaspala, sa manzel zdvihol z postele, odisiel do kuchyne, nakrajal salamu, natrel rozky maslom, pridal uhorky, otvoril pivo a odniesol to k soche so s lovami: ''Tu mate, vezmite si. Ja som vtedy stal u Sterbovcov dva dni v pozore ako cocot a nedali mi ani pohar vody!''

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1516
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

V kine:

- Mozem Ta pobozkat?
- Mna?
- Ved som Ta prave vyfajcila!
- Mna?

peterb
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št Mar 06, 2008 6:11 pm
Bydlisko: Presov

Príspevok od užívateľa peterb »


Užívateľov profilový obrázok
PetoR
Príspevky: 182
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 8:10 am
Bydlisko: Georgsville
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PetoR »

98-ročná starká leží na smrteĽnej posteli a chce svojmu 99-ročnému smutnému manželovi, ktorý sedí na posteli pri nej, prezradiť pred smrťou svoje posledné tajomstvo.
"Ján, môj drahý, pred tým, než navždy zatvorímoči, chcela by som ti prezradiť moje posledné tajomstvo. Choď do stodoly kde pod tretím stapom na Ľavej strane povaly nájdeš dve škatule a prines ich sem."
Ján ide do stodoly a po piatich minútach sa vráti s dvoma škatuĽami v rukách. V prvej nájde tri vajcia a v druhej 250,000 eur. Oči sa mu zalesknú.
"Povedz mi drahá, čo znamenajú tieto tri vajcia?"
"Vieš, Ján, boli sme manželmi 78 rokov a vždy, keď som nedosiahla orgazmus, položila som do škatule vajíčko."
Ján je veĽmi spokojný a hrdý, lebo počas 78 rokov trvajúceho manželstva svoju ženu neuspokojil iba tri razy a potom sa opýta:
"A čo znamená tých 250,000.00 eur?"Nuž, zakaždým, keď bolo v škatuli dvanásť vajec, išla som ich predať na trh..

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

PetoR napísal:98-ročná starká leží na smrteĽnej posteli a chce svojmu 99-ročnému smutnému manželovi, ktorý sedí na posteli pri nej, prezradiť pred smrťou svoje posledné tajomstvo.
"Ján, môj drahý, pred tým, než navždy zatvorímoči, chcela by som ti prezradiť moje posledné tajomstvo. Choď do stodoly kde pod tretím stapom na Ľavej strane povaly nájdeš dve škatule a prines ich sem."
Ján ide do stodoly a po piatich minútach sa vráti s dvoma škatuĽami v rukách. V prvej nájde tri vajcia a v druhej 250,000 eur. Oči sa mu zalesknú.
"Povedz mi drahá, čo znamenajú tieto tri vajcia?"
"Vieš, Ján, boli sme manželmi 78 rokov a vždy, keď som nedosiahla orgazmus, položila som do škatule vajíčko."
Ján je veĽmi spokojný a hrdý, lebo počas 78 rokov trvajúceho manželstva svoju ženu neuspokojil iba tri razy a potom sa opýta:
"A čo znamená tých 250,000.00 eur?"Nuž, zakaždým, keď bolo v škatuli dvanásť vajec, išla som ich predať na trh..
slovenska klasika - dedko flaka celi zivot a nakoniec zarobi majland.

robo-b
Príspevky: 148
Dátum registrácie: Št Okt 23, 2008 4:18 pm

Príspevok od užívateľa robo-b »

Žena poslala muža kúpiť slimáky a víno, v deň výročia svadby. Po ceste dedinou ho volajú kamaráti na pivo:
"Veď poď len na jedno, jediné!"
Samozrejme nastane 2. hodina ráno a opitý s vínom a slimákmi sa vracia domov, a myslí si: - Ojojoj, ako to vysvetlím žene. Pred dverami ho napadne, poukladá slimáky za sebou v 20 cm odstupe. Zazvoní, žena otvorí, "býčí pohĽad" a chlap na to:
"No poďme chlapci, ešte 2 metre a sme doma!"

Užívateľov profilový obrázok
Ivan
Príspevky: 613
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2008 8:17 am
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Ivan »

Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »


Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Zas nieco z L13


Hajný postřelil v lese souseda Ferdu. Celá kauza se dostala až k
soudu.Předseda senátu vyslechl nejprve hajného.Hajný: "Pane předsedo, to
bylo tak. Jdu normálně po lese, slyším kukačku,tak jsem po ní bouch. No,
jak jsem měl tušit, že je to koktavej Ferda".Ferda: "P pa pane p p
předsedo, t to b bylo t tak: j já j j jsem š š šel ddo l le lesa s M m
maruškou. Z za zaved j j jsem j j ji d do k k křoví a su su sundal jsem
jí k ka ka kalhotky. Pa pak j j jí p po povídám: M m maruško,t t ty máš
t t tak k k krássnou ku ku, ku ku... a f f ftom jsem ji d d dostal..."

Užívateľov profilový obrázok
Ivan
Príspevky: 613
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2008 8:17 am
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Ivan »


Hifi
Príspevky: 117
Dátum registrácie: Št Okt 02, 2008 7:46 am
Bydlisko: Gbeľany
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Hifi »

Ide tatko zo synom po lese a na zemi nájdu skrinku. Na skrinke je napísane: odpoviem na akúkoĽvek otázku. Tatko hovorí synovi idem sa ukryť za tamten strom a ty sa spýtaš skrinky kde som a uvidíme či je to pravda. Tatko sa schoval a syn sa spytuje: Skrinka, skrinka kde je môj tatko ukrytý? A skrinka odpovedá: Počúvaj chlapče tvoj tatko je v Amerike, ale tomu somárovi nič radšej nehovor... :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Ivan
Príspevky: 613
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2008 8:17 am
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Ivan »


pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

K tomu tretiemu pokusu nemám výhrady :D

Napísať odpoveď