Brauniger IQ Compeo+, Competino+, Flytec 6030, 6020

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Brauniger IQ Compeo+, Competino+

Príspevok od užívateľa pegas »


miro
Príspevky: 851
Dátum registrácie: Ne Apr 06, 2008 7:28 pm
Bydlisko: Hlohovec
Kontaktovať užívateľa:

Re: Brauniger IQ Compeo+, Competino+

Príspevok od užívateľa miro »

1.6.2011
Prodam sdruzeny letecky pristroj Brauniger IQ-COMPEO+ (GPS+vario). V absolutnƒe perfektnim stavu, jako novy. Puvodne 24.500, nyni 16.000. Kontakt: 608 834 814
(ip-109-80-15-124.o2isp.cz)

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Brauniger IQ Compeo+, Competino+

Príspevok od užívateľa Indian »

Potreboval by som trocha poradit - tiez sa pozeram po novom pristroji, a tiez aj po GPS, chcem sa teda spytat ci je lepsie hladat zdruzeny pristroj, alebo samostatne (moznost vyuzit trebars mapovu navigaciu pri turistikach). Ako je to s navigaciou vo variach ? Su vestky tie funkcie zdruzeneho pristroja aspon s casti vyuzitelne rekreacnym pilotom ? Alebo prevysuje funkciami zdruzeny pristroj, pristroje 2 (GPS + VARIO) ? Neviem sa rozhodnut - z mojho pohladu vidim vyhodu v zdruzenom pristroji hlavne ze je to len jedna krabicka, nie dve. Skuste mi to tak dajak laicky objasnit, budem rad. dikes.

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: Brauniger IQ Compeo+, Competino+

Príspevok od užívateľa raf3 »

Mám Competino, GPS móde vidíš preletenú trasu,TP, letiská, CTR a TMA ak si ich tam zadáš.
Nejedná sa o mapový prístroj. Pri týchto združených prístrojoch asi nenájdeš komfort turistickej alebo auto navigácie.
Iné to bude pri prístrojoch určených na palubné dosky lietadiel ....

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Brauniger IQ Compeo+, Competino+

Príspevok od užívateľa Indian »

Takze nakoniec som ostal pri mapovom GPS, nejake mapy atd som tam rozbehal(turisticke, polne lesne komunikacie, vrstevnice a pod..), na lietanie to ale vypinam, no hodila by sa my mapa vzd. priestorov, nemate link na stiahnutie nejakej aktualnej ?
Dik.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Brauniger IQ Compeo+, Competino+

Príspevok od užívateľa pegas »

Link nemám, al urobil som program, ktorým sa to dá spraviť. Volá sa oa2gm - kedysi som ho predával za 10eur, teraz je zadarmo. Ale aj tak to ešte chce nejakú robotu - potrebuješ vzdušný priestor vo formáte OpenAir a program gpsmapper. Mne sa to už nechce robiť. Ak sa to nechce ani tebe, musíš niekoho podplatiť, aby ti to spravil. :D

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Re: Brauniger IQ Compeo+, Competino+

Príspevok od užívateľa Indian »

:D
Nechcelo sa mi to ani hladat na nete, takze tak nejak...

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Brauniger IQ Compeo+, Competino+

Príspevok od užívateľa pegas »

Takže moje Compeo+ neprežilo posledný náraz - nefunguje GPS prijímač ani Bluetooth. Možno sa odtrhol nejaký kontakt vo vnútri. Ale v Braunigeri a Flytecu ma potešili - za malý poplatok mi ho vymenia za pokusné Compeo+, ktoré sa dá použiť aj vo vetroni, alebo pre pripojenie externej pitotky (má zvlášť vývod pre statický tlak).

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: Brauniger IQ Compeo+, Competino+

Príspevok od užívateľa raf3 »

....škoda, myslel som, že na klube si porovnáme akú výšku ukazuje pri 1013 tvoje COMPEO+ a moje COMPETINO .... :|
tak na budúce ....

Napísať odpoveď