Strana 1 z 2
Velka Noc 08
Napísané: Po Mar 03, 2008 4:58 pm
od užívateľa Norbert
Co zorganizujeme na Velku noc? Nitru, Stranik, domasedenie?
Samozrejme zavisi od pocasia, ale keby niekto mal zaujimavy napad...
Napísané: Po Mar 03, 2008 8:15 pm
od užívateľa Indian
Clapi ak by bol zaujem mohlo by sa mozno nieco spravit v BN, mame Cihoc JV 520 m prevysenie, BaskeJV-JZ 650 m prevysenie atd. na baskom aj noclah snad, ale muselo by sa to este doorganizovat, ale v pripade zaujmu.. . . .
Napísané: Po Mar 03, 2008 8:48 pm
od užívateľa sidewinder
alebo pridu banovce na vychod.. ved tu ste este neboli

pokial viem
Napísané: Ut Mar 04, 2008 8:39 am
od užívateľa Indian
NA vychod sa chystame, ale asi az na KOKAVU, na sutaz.
Napísané: Ut Mar 04, 2008 10:02 am
od užívateľa pegas
... si opravte mapu západniari

Kokava je stred. My sme ešte raz tak ďaleko.
Napísané: Ut Mar 04, 2008 10:20 am
od užívateľa sidewinder
pegas napísal:... si opravte mapu západniari

Kokava je stred. My sme ešte raz tak ďaleko.
Ako pise gaspi najlepsi piloti byvaju este dalej na vyyychod

Napísané: Ut Mar 04, 2008 3:12 pm
od užívateľa Norbert
Tak ked uz vieme, ze Kokava je na vychode, co tak keby sme ostali doma a na Velku noc isli lietat na Kokavu na 3 dni???

Napísané: St Mar 05, 2008 8:28 am
od užívateľa matoZA
Ak bude situacia na JV, J, Z, kludne dojdite na Stranik.. polietanie je iste, ak bude zvozar da sa otocit aj 5-7x za den, co je vyborne na jarne rozlietanie sa. Ubytovanie vybavime podla poctu osob.
Napísané: St Mar 05, 2008 9:33 am
od užívateľa sidewinder
Nie Nie nie

co keby tak stred a zapad dosiel pekne krasne na vychod

,
Napísané: St Mar 05, 2008 7:17 pm
od užívateľa matoZA
som za, len ako ste na tom so startovackami.. Jaro zalozil aj osobitnu temu, no startovacky na vychode su tam len vymenovane. A podla toho rozsiahleho zoznamu by u vas mali byt minimalne 2-3 startovacky na kazdy smer

Skuste hodit zoznam relnych, resp. pouzitelnych startovaciek so smermi, dostupnostou, narocnostou startu a vzdialenostou a narocnostou pristavacky.
Rad pridem pozret borcov z vychodu

Napísané: Pi Mar 07, 2008 6:12 pm
od užívateľa jaro
Na VN možem v nedelu a pondelok. Kamkolvek.
VN
Napísané: St Mar 12, 2008 8:14 am
od užívateľa Indian
Mato ako vela volna budete mat s Jancim cez velku noc , teda kolko volnych dni na lietanie? Ja mam volno od buducej stredy az do konca marca , lebo ten dalsi tyzden nejdeme nikto do skoly, takze mozno by som bud. pond. doniesol rogalo a veci a nieco by sa vymyslelo. Mozno sa prida aj Skutak a Andrej, ale oni az cez vikend. Alebo by sme dosli vsetci traja az na víend. Spanie by sme riesili asi hore v stane. . .
Vsetko samozrejme podla pocasia.
Napísané: St Mar 12, 2008 9:42 am
od užívateľa matoZA
Volno by som si urobil, len nech je pocasie.. To je jedine co ma na VN trapi

Napísané: St Mar 12, 2008 4:55 pm
od užívateľa juraj
Chlapi, na VN mam vybavenu priepustku, uz niekto objednaval pocasie?
Napísané: St Mar 12, 2008 5:24 pm
od užívateľa Michal
ano ja, S - SZ
