Strana 1 z 1

Výlet za lietaním jún, júl.

Napísané: Po Máj 19, 2014 9:53 pm
od užívateľa jaro
Po 15.6. chceme isť s Mirom a ostatnými za lietaním do SLO alebo ITA. Hláste sa, aby sme si podelili miesta v aute. Ja beriem bývalú frajerku a vy ostatní koho?

Re: Výlet za lietaním jún, júl.

Napísané: St Máj 21, 2014 10:03 am
od užívateľa katka
Mozem sa pridat aj ja ? Ale nemam byvalu frajerku

Re: Výlet za lietaním jún, júl.

Napísané: St Máj 21, 2014 8:46 pm
od užívateľa jaro
Stačí keď zoberieš súčasného budúceho prvého kandidáta. Vodičák a zdravá pečeň je podmienka.
A keď ti to pôjde hádam aj nejakú vranu.
Dnes sme ti hľadeli do okien. Ďe si bola? :(

Re: Výlet za lietaním jún, júl.

Napísané: Pi Máj 30, 2014 10:20 am
od užívateľa jaro
Priatelia, musím z rodinných dôvodov zrušiť moju účasť za lietaním v nasledujúcich mesiacoch. Pokiaľ sa niečo zmení pridám sa do diskusie.
Prajem veľa pekných leteckých zážitkov.

Re: Výlet za lietaním jún, júl.

Napísané: Pi Máj 30, 2014 3:40 pm
od užívateľa katka
Verim ze to bude ok, pracovala som trosku ;)