Kalša- Čierna nad Tisou

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Kalša- Čierna nad Tisou

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Vzhľadom na to ,že popoludní som nemohol isť lietať,rozhodol som sa pre dopoludňajší let,cieľ ˇČierna nad Tisou. Rano už bola dobrá zima ,teplomer v aute mi pri prechode Slanskych Hor ukazoval okolo 3 stupne.Štar o 9.30hod S vietor 2m/s. Už po štarte som citil že to bude trochu bublaninkové. Po 20km mi už bola zima na členky a už dobra bublanina.Potom sa to na chvilu ukludnilo a opäť sa vzduch rozhybal pri povodi Bodrogu.Pri Čiernej bola zase pohoda ,nafotil som material a po otočeni pred Kráľovským Chlmcom zase začala gymnastika .Tá trvala až na materske letisko.Našťastie mám už niečo nalietané s touto kombináciou aj vo väčšej turbulencii, ale nebolo to veľmi príjemné.Vietor už bol J a pred Kalšou som schytával také závany ,že na veľmi malý plyn som letel 65 -70km/hod. Vzdialenosť 102km,čas 1hod.50min. Najbližšie už určite nepoletím tuto oblasť dopoludnia ked svieti slnko.http://picasaweb.google.sk/jhsofialaura ... IK5tpegrwE#

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Ten zámoček pri Sirníku je nejaký ústav. Už neviem či pre decká, alebo pre psychiatrických pacientov.

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Michal »

ano Pegas, na starobu sa tam stretneme a dufam , ze nam dovolia pustat papierove lietadielka. :lol:

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Tak si uz Miso zacni sporit. Z Tvojich terajsich odvodov Ti vela neostane :(
Alebo mozno Tvoji synovia sa o Teba postaraju :D

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Michal »

ale ja si myslim ze nic neostane ani tym co platia ovela viac :)

Napísať odpoveď