pokus o navstevu mrakov

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

pokus o navstevu mrakov

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Vcera (nedela),nam to s Jirim nedalo a navstivili sme Komarovce.Jiri dal ciel - zakladna mrakov a s tym spojene pozovanie pred fotoobjektivom. Start o 18 hod. Uz v 150m vyske sa mi javil vzduch trochu nepokojny,ale povedal som si ze ked sa budem bat , tak sa vratim. Zhodou okolnosti som mal so sebou aj zimusnu vetrovku a dokonca som nezabudol namontovat padak. Prvych 45min. letu bolo celkom OK.To sme boli pred Hrhovom .Potom som chvilu cakal na Jiriho aby ma doletel a potom to zacalo. Zacalo to poskakovat ,prava ,lava, este som sa nebal,ale povedal som si ze sa mi to nepaci, tak som sa otocil a letel spet. Po dalsej asi minute som sa uz zacal bat. Silne prave ,lave a vzapeti nosom dole ! Az som mal pocit ,ze keby som nebol priputany, tak vypadnem zo sedacky !Aj som zabudol ze mam padak.Nastastie sa to po chvili ukludnilo a ked som sa dostal k lomu Vcelare,tak to uz bolo zase celkom dobre.Nahodil som velmi ekonomicke otacky(3500) a pomaly proti asi 25km vetru som sa vracal.Tesne pred letisko ma doletel Jiri - zakerne zozadu zhora - aby som ho nevidel a po pristati aj on priznal ze mu nebolo vsetko jedno a tiez to skoro po mne otocil. Pri tomto lete som si odmeral aj spotrebu - cas 1hod 25min,vratane startovania a pojazdu - 2,5l benzinu.Myslim ze na 200ccm motor je to velmi dobre.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »


Napísať odpoveď