Kniha navstev

- Pokračovanie knihy návštev zo stránky Deltaklubu Košice
Užívateľov profilový obrázok
PetoR
Príspevky: 182
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 8:10 am
Bydlisko: Georgsville
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PetoR »

Ivan napísal:Počujte nie, že by som žiadneho nenašiel, ale viete mi niekto odporúčiť stomatológa v KE? Nájsť som ich našiel celkom dosť, ale nemá žiadne referencie.

Tak ak náhodou dajte vedieť. ĂŹakujem.
Jeden kolega ma teraz problem so zubami, takto znazornil svoje pocity... :wink:Obrázok

Užívateľov profilový obrázok
Ivan
Príspevky: 613
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2008 8:17 am
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Ivan »

No až také hrozné to u mňa nebude, nič ma nebolí, ale po 10 rokoch by sa zišla preventívna prehliadka prípadne nejaké tie drobné opravy.
Teda dúfam. :mrgreen:
juraj zavolám dnes podvečer keď sa vrátim z práce.

LUDVIK J
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 11:25 pm
Bydlisko: SNV

Príspevok od užívateľa LUDVIK J »

ĂŹakujem za vaše názory.Hned, ako som to krídlo chytil do ruk, mi bolo jasné, že je to iná trieda, ako teraz lietam.Ale nedokázal som povedať nie. Viem ,že ked s nim pojdem na kopec, budem mať velmi malú dušičku.Ale som rad, že je to lepšie krídlo ako ZK 15.Mám jednu náhradnu trapezu. Chlapík ma uisťoval, že neexistuje zlomiť bič. Neviem kolko stojí a či sa dá bežne zohnať.Krídlo je vo velmi dobrom stave, nebolo havarované a všetky diely sú vraj pôvodné.Myslím, že tých 20 h ročne by som mal kludne nalietať, no neviem, prečo ma už po 1.5h bolia ruky. Snáť to spraví dáka kondička

juraj
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Ivan, niekedy sa manzelka zide :D Pripomenula mi manzelku nasho rogalistu Eda Vidriczka (0907912945), ktora je nielen pekna, ale je aj dobra zubarka. Takze mu volaj

Jano: ver, ze bic sa da zlomit. Mne sa raz jeden zlomil uz len pri obycajnom poskladani kridla (unava sa tyka aj materialu). Okrem toho Ti na neho moze niekto stupit. Ruky Ta bolia mozno preto, ze lietas pomerne malo a na kridlach, ktore nie su asi dost obratne. Obratnost ma ale svoje tieniste stranky, najma ked ju chce klzak demonstrovat tesne pred pristatim. Prosim vydrz a zober to kridlo na kopec, az ked budes znovu rozlietany. Ak chces, napisem Tvojej zene potvrdenie, ze v zaujme Tvojho zivota a zdravia musis chodit trenovat minimalne raz tyzdenne :D

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

LUDVIK J napísal:Neviem kolko stojí a či sa dá bežne zohnať
Ak budes potrebovat nahradne diely na moyes tak sa mi ozvi

skutak
Príspevky: 174
Dátum registrácie: Št Júl 03, 2008 12:25 am
Bydlisko: K priehrade 788/14 Banovce nad bebravou
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa skutak »

Pluco ti jeden dyler hned to zneuzijes.

No bic nieje problem zlomyt videl som to na vlastne oci ako pri pristati zlomil byc kolega.Vet to sa stava bezne ze bic praskne jak pijal Juraj dokonca aj pri stavbe.

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Indian »

Ale ak sa mi to stane nabuduce, radsej pren pojdem autobusom.. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1516
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Ja som lietal dva roky s Moyesom a nestalo sa mi, zeby som zlomil bic. Trapezky to je ina kava... :D

LUDVIK J
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 11:25 pm
Bydlisko: SNV

Príspevok od užívateľa LUDVIK J »

ĂŹakujem za info o bičoch.
Juraj, mojej žene nepíš, teoreticky možem ísť raz týždenne lietať. V prac. dnoch mi to velmi nevyhovuje a cez výkendy nie vždy fuka ten správny vietor. Treba mi nalietať hodiny a niekedy naozaj nemám chuť isť niekolko desiatok kilometrov iba kvoli zleťáku

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

to Ludvik:po tom čo vsetko som cital na Tvoje cerstvo kupene kridlo ,si myslim,ze taka K4+ by bola pre teba ovela vhodnejsia...A na problem zletakov je efektivne riesenie tzv. Mosqito.Ze Jiri?!
Letu zdar!

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

http://www.slippy.hu/gallery/woodoo?page=1
Co poviete na toto.
Mne sa to paci!
Toto je rekreace. Start pristatie na kolieska ziadne behanie.
Pozri video
http://www.slippy.hu/gallery/woodoo/woodoo

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Ivan,ja som to uz videl,ale zda sa mi to na vyrobu komplikovanejsie ako lahka trojkolka a pokial by som to mal prenasat (rozoberat),tak sa mi to nepozdava,co sa tyka casu skladania.Ale dotycny je sikovny.Vsimni si ale,ze je to vodou chladeny motor - je tazsi,pohon cerpadla ma len cez gumenny O-kruzok,nevie asi ani pocas letu nastartovat...

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Ivan,dobra sprava pre teba!Teraz som pozeral DHV a je to na predaj - 1300EU! No nekup to za tu cenu! :lol:

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Michal »

Ivan Plucko - NAY napísal:http://www.slippy.hu/gallery/woodoo?page=1
Co poviete na toto.
Mne sa to paci!
Toto je rekreace. Start pristatie na kolieska ziadne behanie.
Pozri video
http://www.slippy.hu/gallery/woodoo/woodoo
vsetko fasa, ale ked sa im pokazi otvaranie dveri na tom hangari, tak im nepomoze ani 100kg dynamitu

Laco
Príspevky: 2260
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

Miso_G napísal: vsetko fasa, ale ked sa im pokazi otvaranie dveri na tom hangari, tak im nepomoze ani 100kg dynamitu
Ale pomoze im nemenovana dobre zabehnuta firma posobiaca v oblasti garazovych a branovych systemov ... :lol:
(ale to uz nie som orginalny, vsak Jano) :lol: :lol:

Napísať odpoveď